اسامي دانش آموزان برتر پذيرفته شده دركنكور سراسري 88

رديف

نام و نام خانوادگي

رشته پذيرفته شده

نام دانشگاه

رديف

نام و نام خانوادگي

رشته پذيرفته شده

نام دانشگاه

1

حسين شيرين آبادي

مهندسي برق

تهران

34

بشير كريمي داويجاني

هوشبري

صنعتي همدان

2

محسن تركزبان

دندانپزشكي

تهران

35

اصلان مومني

مهندسي ايمني

نفت آبادان

3

رضا قل قيصري گرجايي

مهندسي نفت

صنعت نفت اهواز

36

ارسلان مومني

مهندسي شيمي

اراك

4

بهنود عربي

مهندسي برق

امير كبير

37

مهدي كثيري

فيزيك

اروميه

5

پويان پهلواني

پزشكي

علوم پزشكي همدان

38

بشير تركاشوند

زمين شناسي

بوعلي همدان

6

قاسم جان جان

مهندسي نفت

نفت اهواز

39

حسين عاشوري

مهندسي رباتيك

صنعتي همدان

7

عليرضا نادري

پزشكي

علوم پزشكي همدان

40

رضا عليمرادي

مهندسي برق

صنعتي همدان

8

محمد عزيزي

اتاق عمل

هلوم پزشكي همدان

41

محسن فخاري مانيزاني

فيزيك

بوعلي همدان

9

رضا دشتي

مهندسي مكانيك

خواجه نصير الدين طوسي

42

محمد كوليوند

فيزيك

ملاير

10

رضا نيازي

داروسازي

علوم پزشكي تهران

43

مهدي خانقلي

كارداني دامپزشكي

بوعلي همدان

11

محمد قلعه برخورداري

پزشكي

شاهد تهران

44

سيد محسن كريمان

كارداني دامپزشكي

بوعلي همدان

12

سينا اميد ملايري

داروسازي

مشهد

45

عادل دشتي

مهندسي فناوري اطلاعات

پيام نور همدان

13

مسعود حبيبي داويجاني

مهندسي شيمي

صنعتي اميركبير

46

امين تركاشوند

مهندسي كامپيوتر

ملاير

14

محسن شهبازي

كارداني دامپزشكي

بوعلي همدان

47

سيد سعيد مسيبي جاويد

مهندسي برق

صنعتي همدان

15

امير سجادي

كامپيوتر و نرم افزار

علم و صنعت تهران

48

علي يوسفي پيهاني

مهندسي شيمي

صنعتي كرمانشاه

16

طاهر ترابي

پزشكي

شاهد تهران

49

ميلاد رشيدي

مهندسي فناوري اطلاعات

سنندج

17

عرفان اوليايي

مهندسي پليمر

دانشگاه تهران

50

امير حسين بابايي فرد

مهندسي عمران

ملاير

18

شهاب الفخاني

مهندسي نفت

صنعتي نفت اهواز

51

محمود روزبهاني اكبري

مهندسي مواد

ملاير

19

امير نجفي

دندانپزشكي

علوم پزشكي كرمانشاه

52

مهدي فراهاني

كارداني فني عمران

تبريز

20

محسن خسروي

داروسازي

بهشتي تهران

53

وحيد صفايي

رياضي

شاهد تهران

21

معين حسيني

مهندسي فيزيك

بوعلي همدان

54

مهدي الفاني

معماري

ملاير

22

عليرضا نورمحمدي

مهندسي شيمي

صنعتي نفت اهواز

55

مرتضي گنجي

رياضي

ملاير

23

حسين حسين خاني

مهندسي برق

بوعلي همدان

56

محمد احمدوند

معماري

ملاير

24

بهنام ونايي

مهندسي ايمني

صنعت نفت آبادان

57

رضا سهيل شمس

حسابداري

بوعلي همدان

25

سامان حمزه لو

مهندسي نفت

صنعت نفت اهواز

58

مهرداد ابوترابي

مكانيك كشتي

چابهار

26

عادل لشني

عمران

سنندج

59

مصطفي كوليوند

شيمي

پيام نور همدان

27

امين درويشي

مهندسي برق

صنعتي همدان

60

مرتضي ميرزايي

مهندسي فناوري اطلاعات

پيام نور اراك

28

وحيد نادري

مهندسي شيمي

صنعتي اروميه

61

ابوالقاسم بيات

مهندسي مديريت آباداني

پيام نور نهاوند

29

سجاد حمزه لو حسين آبادي

مديريت بازرگاني

شاهد تهران

62

علي ونايي

مهندسي برق

آزاد بروجرد

30

احسان حمزه اي

مهندسي عمران

خواجه نصير الدين طوسي

63

عليرضا رحماني

مهندسي شيمي

آزاد تهران

31

سيد حسين موسوي

داروسازي

جندي شاهپور اهواز

64

محسن مشفقي

مهندسي صنايع

آزاد ملاير

32

امين روستايي حسين آبادي

مهندسي مكانيك

سنندج

65

مسلم كاظمي جورابي

علوم آزمايشگاهي

آزاد بروجرد

33

علي اولياء سميع

كامپيوتر

صنعتي همدان

66

عادل حمزه اي

مهندسي برق

آزاد بروجرد